Deniz Seki nasıl zayıfladı?

17.01.2014 - 12:41

Ünlü sanatçı Deniz Seki iki ayda 14 kilo vererek 38 bedene düştü ve Tığ gibi oldu. Daha öncesinde balık etli olan Deniz Seki şimdi manken gibi oldu. Deniz Seki nasıl zayıfladı? Deniz Seki iki ayda 14 kiloyu nasıl verdi? Deniz Seki diyeti. Deniz Seki son haliBalık etli haliyle bildiğimiz Deniz Seki sonunda fazla kilolarından kurtuldu. Deniz Seki azmiyle bu kez kısa bir sürede 14 kilo zayıflayarak tığ gibi oldu. Deniz Seki 38 beden olunca hemen yeni kıyafet giyip tığ gibi vucuduna uygun kıyafetler için modacısını yolunu tuttu. 

GARDIROBUNU YENİLİYOR


Uçuk fiyatlara ünlü isimlerin yaşam koçluğunu yapan Şeyda Coşkun’un yanından ayrılan bir isimle anlaşan Seki, iki ayda 14 kilo verdi. Baskülde 84’ü gören şarkıcı 70 kiloya düştü. Sabahın erken saatlerinde Bebek-Tarabya arası yürüyen, yaşam koçunun diyet listesine harfi harfine uyan Deniz Seki’nin 8 kilo fazlası kaldığı öğrenildi. Seki, haftasonu vereceği konser öncesi modacısı Gülşah Saraçoğlu’nun atölyesine giderek 38 beden kıyafet sipariş etti. Saraçoğlu, Seki’nin son halinin fotoğrafını çekip instagram hesabından paylaştı. 

 

KAPIYI 6 BİNDEN AÇIYOR 

DENİZ Seki, Şeyda Coşkun yerine eski çalışanını tercih etti. Mehmet Ali Erbil’in eski eşi Tuğba Coşkun’un kardeşi olarak ünlenen Şeyda; Hadise, Hacı Sabancı, Gülben Ergen, Gülşen, Dilara Endican gibi isimleri forma soktu. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nü bitiren Şeyda Coşkun’un tarifesi 6 bin liradan başlıyor