Muhteşem Yüzyıl 122 bölüm fragmanı izle - STAR TV DİZİ İZLE

31.01.2014 - 11:22

Muhteşem Yüzyıl 122 bölüm fragmanı izle - STAR TV DİZİ İZLE.Kanuni Sultan Süleyman nasıl öldü ? Muhteşem Yüzyıl 121 bölüm izle.Muhteşem Yüzyıl dizisinde heyecan bitmiyor.Sultan Süleyman'ın sağlık durumu izle.Muhteşem Yüzyıl 122 bölüm fragmanı izle - STAR TV DİZİ İZLE.Kanuni Sultan Süleyman nasıl öldü ? Muhteşem Yüzyıl 121 bölüm izle.Muhteşem Yüzyıl dizisinde heyecan bitmiyor.Sultan Süleyman'ın sağlık durumu izle.

Reyting rekortmeni Muhteşem Yüzyıl dizisinde şehzade kardeşler arasındaki taht kavgası alev alırken yapılan entrikalar bitmiyor.

Bir tarafta Mustafa’nın tahta çıkmasını isteyen Piri Reis paşa hazırlıklar yaparken diğer tarafta Selim’in tahta çıkmasını isteyen Hürrem ve Beyazıt’ın tahta çıkmasına çıkmasını isteyen Rüstem paşa karşı karşıya geliyorlar.İşler tehlikeli bir hal alıyor. Rüstem Paşa Hürrem’den habersiz bir işe daha kalkışıyor. Ayrıca Mustafa’yı bekleyen bir tuzak vardır.

Kardeşlerin taht kavgaları sürerken Sultan Süleyman’ın sağlık durumu herkesi şok ediyor. Süleyman halkına güçlü görünmek için acı çekerek at üzerinde çıktığı saraydan yine at üzerinde dönmek istiyor ancak beklenmedik bir gelişme yaşanıyor.

Süleyman’ın öldüğü dedikodusu halk içinde yayılınca Yeniçerililer ayaklanıyor. Şehzade Selim bu durumu engellemek istiyor fakat hem kendini hem de Hürrem’ zor durumda bırakıyor.

Sultan Süleyman’ın ölüp ölmediğini, Şehzade Mustafa’nın düştüğü tuzak, Şehzade Selim ve Hürrem Sultan’ın başına gelenler 121. Bölümde bu akşam Star Tv ekranlarında olacak.