Hint dizileri out, Türk dizileri in

02.12.2013 - 12:48

Türkiye'nin sevilen diziler, Pakistan'da büyük ilgi görüyor. Pakistan'da Hint dizileri çok izlenirken, şimdilerde Türk dizileri rövanşta.akistan'da Hint dizileri yankı uyandırıyorken, şimdi durum değişti. Pakistan'da Türk dizilerine büyük bir ilgi var. Muhteşem Yüzyıl, Aşk-ı Memnu gibi diziler, Pakistan'ı sallıyor.
 
Türkiye'nin beğeniyle izlenen dizileri, Hint dizilerini tahtından etti. Pakistan'da Türk dizilerine yoğun bir ilgi var.
 
HİNT DİZİLERİ OUT, TÜRK DİZİLERİ İN
 
Eskiden Pakistan'da Hint dizileri büyük ilgi görüyorken, şimdilerde durum değişti. Emine Ömer isimli bir Pakistanlı, Hürrem Sultan'ın hikayesinin çok derin olduğunu söyledi. Pakistan'ın büyük çoğunluğu, Muhteşem Yüzyıl dizisini hayranlıkla izliyor. 
 
Eskiden Hint dizilerinin tutulduğu ülkede, Urdu1 isimli kanalın Aşkı Memnu'yu yayımlamasından sonra, Türk dizilerine ilgi arttı.
 
EN AZ YEDİ TÜRK DİZİ YAYINDA
 
Pakistan'da Türk dizilerine yoğun ilgi gösterilmesinin ardından, en az yedi Türk dizisi yayında. Üstelik Türk dizilerinin hepsi prime time da.
 
HERKES MEMNUN DEĞİL
 
Türk dizilerinin rövanşta olduğu Pakistan'da herkes bu durumdan memnun değil. Pakistan'daki muhafazakar çevreler, Türk dizilerindeki kadınların kışkırtıcı elbiseler giydiğini söylüyor.


BİZİ TAKİP ET!

Çok Okunanlar