Aras Bulut İğnemli engelli rolünde

25.11.2013 - 14:09

Öyle Bir geçer Zaman Ki adlı dizide sergilediği performans ile bir anda ünlü olan Aras Bulut İğnemli, Çağan Irmak'ın Tamam mıyız? Adlı filminde başrol oynadı. Kolsuz ve bacaksız bir genci canlandıran Aras Bulut İğnemli rol gelince ilk önce çok korktuğunu söyledi.Aras Bulut İğnemli'ye Çağan Irmak o  rolü teklif ettiğinde Ara ilk önce tedirginlik yaşamış.  Aras Bulut, filmde 17 -18 yaşlarında tekerlekli sandalye ye mahkum bir genci canlandırıyor.
 
Aras Bulut İynemli, yeni filmi için “Çağan, ‘kolsuz bacaksız İhsan’ rolünü teklif edince korktum!” dedi.
Televizyon dizilerinde yıldızı parlayan Aras Bulut İynemli, Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği “Tamam mıyız?” filminde kolları ve bacakları olmayan, tekerlekli sandalyeye mahkum 17’lik İhsan’ı oynuyor. 
 
İynemli: “Çağan Irmak, bu rolü teklif ettiğinde resmen korktum. Altından kalkabilir miyim, hikayedeki kişiyle, oynayacağım kişi aynı olacak mı diye endişelendim. Ama sonuçtan herkes çok memnun kaldı. Ben 23 yaşına yeni bastım, filmdeki çocuk ise 17-18 yaşında, kolu ve bacağı yok. Yani fiziksel olarak daha zayıf olmam gerekiyordu, 64 kiloya düştüm, sporu bıraktım. Kollar hep arkada oynamak zordu, film biter bitmez fizik tedavi gördüm sırtımdan. Ama her şeye değdi! Başardığını görünce, her şeyi unutuyorsun, o kadar gururluyum ki" dedi.
 
 
İşte Tamam mıyız filminin fragmanı
 
 
 BİZİ TAKİP ET!

Çok Okunanlar