Fahriye Evcen ile Burak Özçivit aşk mı yaşıyor?

27.12.2013 - 12:54

Türkiye’nin en sevilen oyuncuları arasında yer alan Burak Özçivit sevgilisi olan Ceylan Çapa ile ayrıldığını açıkladı bu ayrılık gündemde çok konuşuldu.Türkiye’nin en sevilen oyuncuları arasında yer alan Burak Özçivit sevgilisi olan Ceylan Çapa ile ayrıldığını açıkladı bu ayrılık gündemde çok konuşuldu. 
 
Türkiye de çok izlenen diziler arasında yer alan Çalıkuşu dizisinin başrol oyuncusu olan Burak Özçivit sevgilisi olan Ceyla Çapa ile iki yıldır ilikşisi vardı ve bu ilişkiye son noktayı koydu. Ayrılık haberleri gazetelerde yer aldı Ceylan Çapa şu açıklamalarda bulundu:"Ayrılmadık, aksine önceki akşam aile yemeğinde bir araya geldik"  şeklinde açıklamalarda bulundu. Burak Özçivit’te sesizliğini bozdu ve şu açıklamada bulundu:Ayrıldık bitti şeklinde açıklamalarda bulundu.
 
Vatan’ın haberine göre Burak Özçivit’in "Çalıkuşu" dizisindeki rol arkadaşı Fahriye Evcen’le yakınlaştığı öne sürüldü. Fahriye Evcen’in sevgilisi Özçivit’e ilgisini hisseden Ceylan Çapa’nın da bu yüzden sık sık seti ziyaret ettiği öğrenildi.
 


BİZİ TAKİP ET!

Çok Okunanlar