Star'ın manşeti sosyal medyayı salladı

22.02.2016 - 11:57

Gazetemiz Star'ın 'Bodrum hapsinden Rus desteği çıktı' başlıklı özel haberi sosyal medyada büyük ses getirdi, Twitter'da TT listesine girdi.Star Gazetesi muhabiri Kemal Gümüş'ün "Bodrum Hapsinden Rus Desteği Çıktı" başlıklı özel haberi sosyal medyayı salladı. 

Star'ın PKK’lıların 6 saat bodrumda hapsettiği Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak'ın KCK’lılarla buluşup “Direnin, Ruslar yardıma geliyor. Silahlar yola çıktı bile” dediğini ortaya çıkarması gündem oldu.
 
Gazetemizin bu haberi Twitter Trend Topic listesinde yer alarak en çok konuşulan konulardan biri oldu.
 
İşte Twitter'daki yorumlardan bazıları;
 
- Direnin Ruslar, putin sizden aldigi vergilerden teröristlere finans kaynagi sagliyor. Büyük ermenistan, israil hayallerine sizi harciyor!
 
- Ya Allah aşkına müslüman kürt kardeşim bir kafir muslumana çıkarı olmadan neden yardım etsin aklınızı başınıza alın ya.. Direnin Ruslar
 
- Aslında Rusya'nın Rusya içinde başına bela olacak bir örgüt lazım öyleki başını kaşıyacak  vakti olmasın Direnin Ruslar
 
- Hdpli vekil Kıșanak terörist Pydye Direnin Ruslar gelecek çağrısında bulundu. Meclis çatısı altında yine apaçık ihanet ve tehtit Hukuk nerde
 
- Direnin Ruslar geliyor demek 100 yıl önce Ermenilerin direnin Ruslar geliyor bize devlet kuracak demesine 
 
- Direnin ruslar geliyor diyene bak ulan becerebiliyorsan gel sen kurtar embesil
 
- Bu ülkenin başında bir diktatör olsaydı bu "Direnin Ruslar" diye destek veren leş sürüsü olmazdı.Devlet devletliğini yapacak #idamEdecek
 
- Direnin Ruslar geliyor diyen malum kişinin daha siyasette ne işi var allah aşkına ?!
 
- Direnin Ruslar petrol yükselecek,pkk bomba patlatacak,fethullah vaaz verecek ! hdp ile chp liler de alkış tutacağmış :)
 
- Direnin ruslar geliyor diyen bu ajanın hemen Kürt siyasetiyle tüm bağları koparilmali. Kürtlerin adını kirletmekten baska birşey yapmadi.
 
- Direnin Ruslar geliyor sevincini yaşayanlar bilsinki ATA'larımızdan aldığımız ruhla vatanımızı müdafaa etmek için canımızı vermeye hazırız!
 
- Terör azmettiricisi Gülten Kışanak Direnin Ruslar gelecek demiş. Gördüğünüz gibi gerçekten Ruslar geliyor. 
 
- "Direnin Ruslar" direnin geziciler direnin fetö'cülar dirende diren. Ama unutma Vekili Allah olanı yıkamazsınız Allah var gam yok.
 
- Direnin Ruslar diyenler zaten rus tohumları. Şaşırmamak gerek.


BİZİ TAKİP ET!

Çok Okunanlar