Kılıçdaroğlu o küfrün daha ağırını edecekmiş

14.04.2016 - 10:31

Bütün Türkiye'nin tepkisini eken "Altına yatmak" küfründen sonra televizyona çıkan Kılıçdaroğlu, o çirkin ifadeyi bile bile kullandığını, daha ağırını sarf edeceğini söyledi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programında gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Her sözünde seviyesizliğini daha da aşağı çeken Kılıçdaroğlu'nun ifadeleri stüdyodaki CHP yanlısı gazetecileri bile şok etti. Gazetecilerin "Sözünüsün cinsel anlamda olduğunun farkında mısınız?" diye sorduğu Kılıçdaroğlu, "Az bile söylemişim. Söylemimizi sertleştirdik" diyerek hakaretlerini sürdüreceğini söyledi.

Dokunulmazlıklarla ilgili olarak AK Parti'nin teklifine "evet" diyeceklerini açıklayan Kılıçdaroğlu, "Korkacak bir şeyimiz yok, hiç kimsenin dokunulmazlığı olmasın. Bir bedel ödenecekse demokrasi adına onu ödeyeceğiz. Meclis'e polisin girmesi doğru değildir. Meclis Başkanı'nın buna izin vereceğine inanmıyorum. Anayasaya aykırı düzenleme geliyor. Buna rağmen biz evet diyoruz. Bizim yaptığımız düzenleme hukuka aykırı değil." dedi.BİZİ TAKİP ET!

Çok Okunanlar